Duyurular

Yeni Audi A8 L

İlerleme sadece hissedilmekle kalmaz. Yaşanır.

Yeni A6 Sedan


Tasarım verimlilikle ve sportiflik stil ile buluştuğunda. Yenilik ve kesinlikle birlikte ilerlediğinde ve ilerici zarafet her bir çizgide belirgin olduğunda. Biçim ve işlev bir ifadeye dönüştüğünde ve ilerleme her şeyin üstüne çıktığında. Yönetici sınıfının örnek aldığı, yeni ilerleme hızı belirleyici ortaya çıktığında olan budur: Audi A6 Sedan. Hiç olmadığı kadar atletik. Her zaman olduğu gibi üstün.Açık bir ifade.
Her açıdan.

Genişletilmiş singleframe'den, sportif krom trimli yan hava menfezlerine ve dar formlu farlara kadar ilerici bir yapıya sahip olan A6 Sedan'ın ön kısmı ilk bakışta harika bir etki yaratır. Tekerlek boşluk kemerlerinin üstündeki güçlü kavislere sahip keskinleştirilmiş omuz çizgisi, quattro mirasını vurgular. Dış aynalar kol dayama tarafında sportif bir lokasyona sahiptir. Üstelik coupé benzeri akıcı tavan çizgisi, karakteristik alüminyum stiliyle zarif bir şekilde üç boyutlu olarak biçimlendirilen arka kısma varır.

En iyi performans.

A6 Sedan, Avrupa marka lansmanına, bir dizel bir benzinli olmak üzere iki güçlü motorla başlıyor. Benzinli motor, 3.0 TFSI1. 340 hp güç çıkışı ve 500 Nm tork ile altı silindirli motor 0'dan 100 k/s'e 5,1 saniyede çıkıyor. Benzer performans 286 hp güç çıkışına ve 620 Nm torka sahip 3.0 TDI2 V6 dizel motor tarafından da sunuluyor. Tüm motorlar yeni yarı hibrit teknoloji ile donatılmış durumda.