Tarihçemiz

Tarihçemiz

2010 Yılında kurulan Miram Otomotiv, Volkswagen, Audi, Skoda ve Seat markalarının yetkili satıcısı ve servis hizmet ağını bünyesine katarak bölgesinde sektörünün öncüsü olma vizyonuyla hareket ediyor. Bunların yanında akaryakıt, dayanıklı tüketim malları, tarım sektöründeki tecrübesi ile faaliyetlerine devam etmektedir.


Diyarbakır’da firmamız bünyesinde otomotiv sektörünün kalite ve teknolojik gelişmeler konusunda sektöre öncülük eden Audi markasının yanında sürekli yeni ufuklara, heyecanlara yelken açan ve yeni neslin sportif beklentilerini tamamıyla karşılayan, durmadan gelişimini sürdüren Seat markasının yetkili satıcısı olup bölge ve çevre illerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Ayrıca bölgenin en dinamik yerinden biri olan Malatya ilinde Volkswagen, Audi, Skoda ve Seat markalarının yetkili satıcısı ve servis hizmet ağını bünyesine katarak kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.


Miram şirketler grubu ayrıca Diyarbakır’da Arçelik dayanıklı tüketim malları bayisi olarak hizmet vermektedir.


Akaryakıt sektöründe ise Shell, Aytemiz ve Petrol Ofisi gibi büyük iş ortaklıkları ile Diyarbakır ilinde hizmet vermektedir.


Miram Otomotiv bölge istihdamına da büyük katkıda bulunarak bünyesinde ve ortaklıkları bulunan diğer firmalarla birlikte 300’e yakın çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır.


Miram Otomotiv hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.


Miram Otomotiv olarak tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, Türkiye ve Dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlayarak bölgemizdeki değişim ve gelişimin öncüleri arasında yer almaktayız.