Duyurular

SKODA KIŞ BAKIM KAMPANYASI

06 - Ocak -15 Şubat 2020 tarihleri arasında Skoda Yetkili Servislerimize gelerek aşağıda belirtilmiş olan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

ŠKODA Orijinal Parçalarında, Bakım ve mekanik işçilik hizmetlerinde ve Castrol Edge Professional Motor yağlarında özel indirim ayrıcalıkları sizi bekliyor.

0 - 2 yaş arası ŠKODA Araç modellerine, periyodik bakımlarda %10. Silecekler, bujiler , debriyaj setleri ve fren disk balatalarında %25 indirim. 

3 ve 4 yaşındaki SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça, işçilik ve Castrol Edge Professional Motor yağları ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** 15% indirim. Silecekler, bujiler , debriyaj setleri ve fren disk balatalarında %25 indirim . 

5 yaş 7 yaş arası SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça, işçilik ve Castrol Edge Professional Motor yağları ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** 25%, Silecekler, bujiler , debriyaj setleri ve fren disk balatalarında %25 indirim . 

8 yaş ve üstü SKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça, işçilik ve Castrol Edge Professional Motor yağları ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında ** 30%, Silecekler, bujiler , debriyaj setleri ve fren disk balatalarında %30 indirim . 

Yapılması tavsiye edilmektedir.

* Bu kampanya trafiğe çıkış tarihi itibariyle 2 yaş üzeri Skoda araç modelleri için geçerlidir.

** Tavsiye edilen indirim; mekanik ve elektrik tüm Skoda Orijinal Parçaları, mekanik ve elektrik atölye işçiliği, Motor yağları, yağ değişimi ile Bridgestone, Michelin, Goodyear ve Lassa lastikler için geçerlidir.

** Continental Lastik modellerinde 3-4 yaş , 5-7 yaş ve 8 yaş üzeri Skoda Araç modellerinde %16 oranında indirim yapılmasını tavsiye ediyoruz.

*** Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. Belirtilen indirim oranları, tavsiye edilen indirim oranlarıdır.