Haberler

Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar, Malatya’daki hedeflerinin yüzde 40 Pazar payına ulaşmak olduğunu söyledi.

Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar, Malatya’daki hedeflerinin yüzde 40 Pazar payına ulaşmak olduğunu söyledi.

Doğuş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Aclan Acar ve yönetim kurulu üyeleri Malatya’da Volkswagen yetkili satıcısı Miram Otomotiv’i ziyaret etti. Ziyarette konuşan Acar, uzun bir aradan sonra yeniden Malatya’da olmaktan dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Yetkili satıcımız Miram Otomotiv’in geçen yılki satış ve servisteki başarılarını tebrik etmek için geldik. Aynı zamanda iş ortağımız Miram Otomotiv’in havaalanı yolu üzerinde inşaatına başlamış olduğu Audi, Seat, Skoda, DOD ve Volkwagen gibi grup markalarını bir arada barındıracak Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinin en büyük hizmet binası için bilgiler de aldık” diye konuştu. Grup markalarının hepsinin hizmete girdiğinde hedeflerinin Malatya’da yüzde 40 pazar payına ulaşmak olduğunu ifade eden Acar, “Bunu da hem markalarımız, hem de yetkili satıcımızın üstün performansı ile başaracağımıza inanıyorum” şeklinde konuştu. Miram Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kurt ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Hızlı bir şekilde yapımı devam eden grup markalarımızın inşaatının 2017 yılı ilk çeyreğinde faaliyete girecek. Şimdiden Malatyalı hemşehrilerimize hayırlı ve uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.