Sigorta

Sigorta

Vdf Sigorta Aracılık Hiz. A.Ş. , Doğuş Otomotiv, Allianz Sigorta, Eureko Sigorta ve Mapfre Sigorta işbirliği ile SEAT marka otomobiliniz için özel olarak hazırlanmış SEAT Kasko, aracınızı ve sizi tüm risklere karşı eksiksiz koruyor.


Seat Kasko


SEAT Kasko Avantajları:

Yetkili servis klozu ile cam dahil, hasarlarınız anlaşmalı SEAT yetkili servislerinde, orijinal parça kullanılarak uzmanlar tarafından onarılır ve eksiksiz şekilde ödenir.

·        Anlaşmalı olmayan servislerde hasar tazminatının %30’luk kısmı sigortalı tarafından karşılanmaktadır.

·        Araç anahtarının çalınması veya kaybı durumunda, poliçede belirtilen limitler dahilinde ücretsiz olarak yenilenir.

·        Eureko Sigorta'da 3.500 TL'ye Mapfre Sigorta'da 2.000 TL'ye kadar olan onarımlarda eksper beklemeden işlemler yapılır ve böylece daha hızlı hizmet alabilirsiniz.

·        Küçük ölçekli hasarlarınız, poliçe ekinde belirtilen ölçü ve adet limitleri dahilinde mini onarım hizmeti kapsamında ücretsiz olarak giderilir.


SEAT KASKO ile size özel sunulan indirimlerden faydalanmanın keyfini sürün...

Birinci yılın sonundan itibaren hasarsızlık indiriminiz kademeli olarak artırılarak sürdürülür. Ayrıca, kusurunuz bulunmadığı takdirde, indiriminiz sonraki yıllarda da devam eder.

·        Sadece cam kırılması ile sınırlı kalan hasarlarda, sigorta kapsamındaki hasarsızlık indiriminiz devam eder.

Seat Kasko, 10 yaşa kadar olan Seat marka araçları kapsar. Bu paket, SEAT yetkili satıcılarında , Eureko, Mapfre ve Allianz Sigorta acenteleri tarafından satılmaktadır.

Detaylı bilgi almak ve hemen başvurmak için vdf Sigorta’ya 444 58 33 no’lu telefondan ulaşabilir veya sigorta@vdf.com.tr'ye e-mail gönderebilirsiniz.

Poliçenizin yapılmış olduğu şirkete bağlı olarak, hasar işlemleri ve Yol yardım hizmetleri için 444 45 46 numaralı telefondan Allianz çözüm hattı’nı ya da 0850 222 66 60 numaralı telefondan Alo Eureko hattı’nı arayabilir veya en yakın Doğuş Otomotiv yetkili satıcısı’nı ziyaret edebilirsiniz. 

 

Audi; vdf Sigorta Aracılık Hiz. A.Ş., Doğuş Otomotiv ve Eureko Sigorta işbirliği ile Audi marka aracınız için tüm risklere karşı tam güvence sağlıyor.

 

 

Audi Kasko


Neden Audi Kasko?


Bir Audi araç sahibi olmanın ayrıcalığını her an yaşayın diye, talihsiz anlarda bile yanınızda olacak bir hizmet paketi hazırladık. Yalnızca size özel ayrıcalıklarla dolu araç poliçesi Audi Kasko sayesinde, Audi kullanırken içiniz hep rahat olacak.


Audi Kasko Avantajları:

Her türlü hasar onarımı Audi yetkili servisleri çatısı altında, yalnızca Audi Orijinal Parçalar® kullanılarak konusunda uzman teknisyenler tarafından yapılır.

·        Sıfır aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren 1 aylık süre için Audi Kasko poliçesini yaptırmanız koşulu ile, 1 yıllık poliçe süresi içinde meydana gelebilecek herhangi bir kazada, aracınızın tamir edilemeyecek derecede zarar görmesi ya da çalınması halinde 0 km araç verilir ya da peşin anahtar teslimi bedeli tamamen karşılanır.

·       Onarımı Audi yetkili servislerinde gerçekleştirilecek olan Eureko Sigorta'da 3.500 TL'ye Mapfre Sigorta'da 2.000 TL'ye kadarki hasarlarda ekspertize gerek olmaz. Bu sayede, onarım hızlı bir şekilde yapılır.

·        Kasko poliçesinin geçerlilik süresi boyunca poliçe ekinde belirtilen ölçü ve adet limitleri dahilindeki onarımlar (Audi’nizin kaporta, boya, deri, vinil, kumaş, plastik aksamlarında oluşabilecek hasarlar için) yetkili servis tarafından hasarsızlık indiriminizi etkilemeden yapılır.

·       Anlaşması olmayan servislerde hasar tazminatının %30’luk kısmı sigortalı tarafından ödenir. Oysa Audi Kasko anlaşması olan Audi yetkili servislerinde hasar, eksiksiz karşılanır.

·          Cam kırılmalarında bir kereye mahsus olmak üzere orijinal parça kullanılarak hasarsızlık indirimi bozulmadan değişim avantajı sunulur.

        ·         Audi yetkili servisine teslim edildikten 24 saat sonra aracınızın sorunu giderilmemişse hasar dosyanın için atanan eksper tarafından belirlenecek onarım süresine bağlı olarak 20 güne kadar Audi marka geçici araç verilir. Audi aracın tedarik edilmediği durumlarda araç markası değişebilir.

·          Araç anahtarının kaybı durumunda, anahtarınız poliçedeki limitler dahilinde ücretsiz olarak yenilenir.

·         Audi yetkili servisleri hem acente hem de anlaşmalı servis oldukları için işlemleriniz tek merkezden hızla yapılır.

·        İçeriğindeki kasko sigortası, ferdi kaza sigortası, ihtiyari mali mesuliyet sigortası, hukuksal koruma sigortası ve kasko yardım paketi hizmetiyle her türlü risk güvence altına alınır.

·        Deprem, sel-su baskını, terör,yangın,hırsızlık teminatlarında herhangi bir muafiyet bulunmamaktadır.

·        Hasarlar yetkili servis çatısı altında giderildiği için Audi’nizin 2. el değeri korunmuş olur.

Audi Kasko, 10 yaşa kadar olan Audi marka araçları kapsar. Bu paket, Audi yetkili satıcıları, Eureko Sigorta ve Mapfre Sigorta acenteleri tarafından satılmaktadır.

Detaylı bilgi almak ve hemen başvurmak için vdf Sigorta’ya 444 58 33 no’lu telefondan ulaşabilir veya sigorta@vdf.com.tr’ye e-mail gönderebilirsiniz.

Hasar işlemleri ve yol yardım Hizmetleri için 0850 222 66 60 numaralı telefondan Alo Eureko hattı’nı arayabilir veya en yakın Doğuş Otomotiv yetkili satıcısı’nı ziyaret edebilirsiniz.Anlaşmalı sigorta şirketleri ;

 

Anadolu Sigorta

 

Axa Sigorta

 

Allianz Sigorta

 

Eureko Sigorta

 

Mapfre Genel Sigorta

 

Sompo Japan Sigorta

 

Halk sigorta

 

Ray Sigorta


Neova Sigorta