Duyurular

SEAT’tan Yeni Yıla Özel %20 İndirim Fırsatı

SEAT Yetkili Servislerinde periyodik bakım ve mekanik onarım işlemlerinde, 2 yaş üstü ZUBİZU üyesi araç sahiplerine özel yüzde 20 indirim uygulanıyor.

SEAT yeni yıla özel servis kampanyası gerçekleştiriyor. 2 yaş üstü SEAT modellerini kapsayan servis kampanyası dahilinde, ZUBİZU üyesi olan araç sahipleri, kampanyaya katılan tüm SEAT Yetkili Servislerinde, periyodik bakım ve mekanik işlemlerde indirimlerden faydalanabiliyorlar.


1 Ocak-31 Mart 2019 tarihleri arasında geçerli olan bu kampanya; 2 yaş üstü araçlarda, tüm periyodik bakımlarda, orijinal yedek parçada, işçilik ve madeni yağda yüzde 20 oranında tavsiye edilen indirim sağlıyor.


SEAT Yetkili Servislerinde kazandıran kampanya hasar onarımları hariç, mekanik bakım ve onarım dâhilindeki tüm orijinal parça, motor yağı ve işçiliği kapsıyor.


Kampanya hakkında detaylı bilgi için sizleri Miram Otomotiv Showroomlarına bekliyoruz.


Telefon, 0412 262 26 00 - 262 08 09

Kampanya Koşulları:
Yukarıda belirtilmiş olan kampanya Doğuş Otomotiv-SEAT markası tarafından uygulanan diğer servis kampanyaları ile birleştirilemez. ZUBİZU Servis Kampanyası’nda, 2 yaş üzeri SEAT müşterilerimiz, ZUBİZU’ ya üye ise, kampanyaya katılan yetkili servislerde periyodik bakım ve mekanik işlemlerde %20 oranında indirim hak ederler. 2 yaş üzeri tüm SEAT sahiplerinin faydalanabileceği bu kampanya hasar onarımları hariç, mekanik bakım ve onarım dâhilindeki tüm orijinal parça, motor yağı ve işçiliği kapsamaktadır. Kampanya 01.01.2019 tarihinden itibaren 31.03.2019 tarihine kadar geçerlidir. Doğuş Otomotiv’in fiyatlarda, SEAT modellerinde, teknik özelliklerde, donanımlarda, renklerde ve kampanya koşullarında değişiklik yapma yapma ve/veya sonlandırma hakkı saklıdır. Yetkili Servislerin indirim hakkı saklıdır. Tavsiye edilen indirim oranlarıdır.